Hakkımızda


Enz Grup uluslararası mobilya ve entegre tasarım hizmeti sunan genç ve dinamik bir kuruluştur. Ofis, otel, okul, hastane mobilyaları ile iç tasarım alanında çalışan özel ekibimizle birlikte, güvenilir depolama ve lojistik faaliyetleriyle her alanda müşterilerimizi desteklediğimiz kolektif bir hizmet ağına sahibiz.

Global ve yenilikçi bakış açımız ile aldığımız projelerde titiz bir ekip çalışması yürütüyoruz. Projeyi en doğru şekilde tanımlayarak, ihtiyaçlarını belirledikten sonra çizdiğimiz yol haritasında; ulusal ve uluslararası kapsamlı iletişim ağları ve ticari becerilerimizle en uygun çözüm planını sizler için hazırlıyoruz.

Mobilya alanında benimsediğimiz modern ve kaliteli vizyonumuz sayesinde çok çeşitli ürün yelpazesi arasından, iç tasarıma en uygun ve kullanışlı olanları seçerek hazırladığımız portfolyolar ile müşterilerimizin daha rahat ve etkili karar vermesi sağlıyoruz. Bu karar aşamasında ise deneyimli ekibimiz, gerek iç tasarım gerek süreç yönetimi alanında verdiği danışmanlık hizmetleriyle en doğru kararı vermeniz için sizi beklemektedir.

Güvenilir depolama ve lojistik faaliyetlerimizde aktif bir iletişim sürecini benimsiyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında ürünlerin taşınma ve depolanmasıyla ilgili her aşamada bilgi alabileceğiniz etkin bir hizmet süreci yürütüyoruz. Şirketimizin temeli olan çalışkanlık ve samimiyetin verdiği güven ile sizlerle birlikte çalışmak için hazırız.

Ofis Kanepeleri

Misyonumuz

Enz grup olarak mobilyadan iç tasarıma, depolamadan lojistiğe, değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru ve güvenilir bir biçimde karşılamak adına titiz bir ekip çalışması yürüterek, ticaret piyasasının seçkin bir firması olmayı sürdürmek.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası ticaret piyasasında, kültürel değerlerimiz ile global bakış açısını harmanladığımız hizmet alanında, müşteri memnuniyetini temel alarak emin adımlarla ilerlemek.

Stratejimiz

Sürdürülebilir kârlı büyüme hedefi ile etkin satış ve pazarlama stratejileri oluşturmak. Paydaş ve iş ortaklarına yarattığı değeri, istikrarlı biçimde artırmak. Bütünleşik pazarlama iletişimi ile marka bağlılığını korumak.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Mobilya

Ofis, otel, hastane ve eğitim kurumları başta olmak üzere müşterilerimizin hak ettikleri en iyi hizmeti almalarını sağlamak için, sadece yüksek kaliteli FF&E'yi seçmiyoruz, aynı zamanda bu ürünlerin eşdeğerlerini güvenilir tedarikçilerimizden en düşük maliyetle alıyoruz.

İç Mimari Hizmeti

Mekanınız hangi sektörden olursa olsun
çevresel tasarımın mekânsal sanatlarını takip eden iç mekanları duyarlı ve etkin
bir şekilde tasarlıyor ve yeniden tasarlıyoruz. İç mimar ekibimiz ile birlikte projelerinizi 3 boyutlu ortamda tasarlıyoruz.

Depolama ve lojistik

Müşterilerimiz depolama ve lojistik ihtiyaçlarını
en uygun maliyetlerle karşılamayı hedefledik.
Operasyon organizasyonu
müşterilerimize özel olarak çeşitli
alternatiflerle sunulmaktadır.