Ürünlerimiz

PP F 79 FB

PP F 79 FB

PP F 79 FB KARAKTERİ ve UYGULAMA ALANLARI

Polipropilen TPP F 79 FB, sıcak eriyik dokumasız malzemelerin üretimi için tasarlanmış yüksek dereceli bir ştapel elyaf üretmek için tasarlanmış bir polipropilen homopolimerdir. Mükemmel eğirme kabiliyetine, elyafların teknik boyutlandırılmasında mükemmel yeteneğe ve solmaya karşı büyük dirence sahiptir.

TPP F 79 FB polipropilenden üretilen lifler yumuşaktır, tekstile benzer görünümdedir ve yüksek yırtılma direncine sahiptir.

Lifler, kadınlar için bakım ürünleri, desenli kumaşlar, pedler, medikal mendiller ile hijyen ve tıp alanındaki diğer uygulamaların üretiminde hammadde olarak kullanılmaktadır.

Otomotiv, hafif ve mobilya endüstrilerinde filtre ve elyaf üretiminde de kullanılmaktadır.

Termal boyutlandırmada kullanılması amaçlanan diğer polipropilen markaları ile karşılaştırıldığında, TPP F 79 FB polipropilenin çeşitli avantajları vardır.Yüksek ekstraksiyonlu eğirme teknolojisinde mükemmel işlene bilirlik ile ayırt edilir, bu da sonuç olarak yüksek ve tek tip ürün kalitesini garanti eder ve üretim kesintisinde bir azalmaya yol açar. TPP F 79 FB polipropilen, % 20-30 oranında mükemmel bir termal haşıllama kabiliyetine sahiptir. Bu, daha yüksek yırtılma mukavemetine veya metrekare başına daha düşük tüketime sahip liflerin salınmasını mümkün kılar.

Bize Ulaşın