Ürünlerimiz

Labsa %96

Labsa %96

Düşük fiyatı nedeniyle LABSA %96 veya Lineer Alkil Benzen Sülfonik Asit ve Lineer zincire sahip olması nedeniyle yüksek verimliliği ve biyouyumluluğu en yaygın kullanılan anyonik yüzey aktif maddelerden biri olacaktır. Alkil benzen sülfonik asit normalde sülfonik asit olarak bilinir ve Asidik Görünüme sahip koyu ve kahverengi bir sıvı olacaktır.

LABSA %96 MSDS

 
LABSA Malzeme Güvenlik Bilgi Formu
Ürün adı Lineer benzen sülfonik asit
Ürün Kodları PTLA7869
CAS# 27176-87-0
RTEC'ler
TSCA  TSCA 8(b) envanteri: Alkil benzen sülfonik asit
Eşanlamlı sözcük LABSA
Kimyasal ad Lineer benzen sülfonik asit
Kimyasal formül  C18H30SO3
Potansiyel akut sağlık etkileri
Cilt yanıklarına neden olur. Bu malzemeyi cilt ile temas ettirmeyin.
Yanıklara neden olur. Uzun süreli soluma zararlı olabilir. Toz/duman/gaz/sis/buhar/sprey solumayın.
Potansiyel Kronik Sağlık Etkileri Yutulması halinde zararlı olabilir. Ürünün bileşenleri vücut tarafından emilebilir.

yutma. Yutma dudaklarda, ağız boşluğunda, üst solunum yolunda, yemek borusunda ve

muhtemelen sindirim sistemi. Yemeyin.

Göz teması Göz yanıklarına neden olur. Gözlerde ciddi hasar riski. Bu malzemeyi gözle temas ettirmeyin.

LABSA %96 ÖZELLİKLER 

 

LABSA %96 Teknik Detaylar

Bu anyonik yüzey aktif madde hidrofilik ve hidrofobik gruplara sahiptir. Bu malzemeler, sülfonasyon işlemiyle üretilen uçucu olmayan bileşiklerdir. Bu bileşikler, para pozisyonunda bir sülfon grubu ile kendisine bir fenil grubunun da bağlı olduğu 10 ila 14 karbon uzunluğunda karbon zincirlerinin bir karışımından oluşur. Alkil benzen sülfonatların özellikleri, onlara farklı işlevsellikler kazandıran alkan zincirinin uzunluğuna bağlıdır. Yüzey aktif maddeler endüstride, yağ ile su veya su ile mineraller gibi polar ve polar olmayan fazların temasını arttırmak için kullanılır. 

Lineer alkil benzen sülfonat, esas olarak aşağıdakiler dahil olmak üzere ev deterjanları için: Çamaşır deterjanı, yıkama sıvısı, bulaşık deterjanı ve diğer ev temizleyicileri ve diğer endüstriyel uygulamalar kullanılır.

Hidrojen atomu, bileşiğin asidik hale gelmesine neden olur, tıpkı bir karboksilik asit olan hidrojen gibi. Karboksilik asitlerin zayıf asitler olduğuna dikkat etmek önemlidir, yaklaşık 5-10 çözünürlüğe sahipken sülfonik asitler yaklaşık 2-10 çözünürlüğe sahip güçlü asitlerdir. Sülfonik asit çok asidik olduğundan ve genellikle tuz şeklinde bulunurlar ve bu nedenle suda tamamen çözünürler.

Sülfonik asit, özel moleküler yapısı sayesinde yağları çözebilir ve yıkama ortamındaki kiri ve gresi temizleyebilir. Dünyada çeşitli sürfaktanlar üretilmekte ve çeşitli deterjan ürünlerinde kullanılmaktadır. Bir bulaşık deterjanı veya şampuanın etiketini okursanız. Bu etiketlerdeki bazı bileşenlerin çoğu deterjan ürününde bulunduğunu göreceksiniz.

Labsa, şampuanların, bulaşık deterjanlarının, bulaşık deterjanlarının ve diğer birçok formülasyonun çoğunda kullanılan yaygın olarak kullanılan bir yüzey aktif maddedir.

LABSA %96 Uygulamaları 

 

LABSA, çoğunlukla aşağıdaki gibi endüstriler tarafından kullanılır:

Deterjan imalat endüstrileri (Sabunlar ve temizleyiciler: Çamaşır deterjanı, yıkama sıvısı, bulaşık deterjanı, Araba yıkama sıvıları, sert yüzey temizleyiciler,…)
Boya endüstrileri
İlaç endüstrisi
Pil endüstrisi
Katalizör olarak
Lateks üretimi
Tekstil yıkama

Orta Doğu, Afrika ve Avrupa ülkeleri gibi dünyanın her payının daha fazla gerisindeki birçok destinasyona Labsa'yı en iyi karakter ve en rekabetçi fiyatla ihraç ediyoruz.

LABSA %96 Formülasyon

 

LABSA veya Sülfonik asit, alkil olabilen HSO3R moleküler formülüne sahip kahverengi, viskoz bir sıvıdır. Sülfonik asit, suda çözünür ve emici, uçucu olmayan bir asittir. Sülfonik asitler, bir kükürt ve iki oksijen ve ayrıca kükürte bağlı hidroksitler içeren kükürtlü organik bileşikler ailesinin en önemli bileşenleridir. Alkil benzen sülfonik asit, deterjan formülünde anyonik yıkama maddesi olarak kullanılır.

LABSA veya Sülfonik asidin kimyasal formülü: C6H7NO3S

Görünüm: Kahverengi sıvı

25 °C'de sülfonik asit yoğunluğu %0.98 g/cm³.

LABSA %96 Paketleme

 

LABAS %96'sı 220 kg'lık bidonlarda paketlenmeli ve ihracat için konteynerlere yükleme veya Kamyona yükleme sonrasında her 4 varil palet üzerine yerleştirilmelidir.

LABSA %96 ÖZELLİK 

LABSA'nın Teknik Özellikleri
Form Viskon Sıvı
Renk Açık Kahverengi Klett
30 ºc'de renk Maksimum 40
Anyonik Aktif Minimum %96
Ücretsiz Yağ Maksimum %2
Serbest Sülfürik Asit Maksimum %1.8
asitlik 178 – 190 mg koH/gr
Suçlu Maksimum %0.5
Moleküler ağırlık 322 gr/mol
Bize Ulaşın