Ürünlerimiz

Kostik Soda Payet

Kostik Soda Payet

Kostik soda payet Petroacc fabrikaları tarafından üretilen Kostik soda olarak da bilinen kostik soda payet , yabancı madde, kir veya ek görünür kirliliklerden hoşlanır. Bu ürün endüstriyel sınıf amaçlı yüksek saflıkta derecedir. Kostik soda payet, oldukça higroskopik bir madde olup, hava ve sudan kolayca karbondioksit emer. Bu ürünün minimum saflığı% 99’dur.

Ürün adı Sodyum hidroksit, Pelletler, Reaktif ACS
Katalog Kodları SLS4090
CAS# 1310-73-2
RTECS WB4900000
TSCA TSCA 8 (b) envanteri: Sodyum hidroksit
Eşanlamlı sözcük Kostik soda
Kimyasal ad Sodyum hidroksit
Kimyasal formül  NaOH
Potansiyel akut sağlık etkileri Ciltle teması halinde (aşındırıcı, tahriş edici, nüfuz edici), gözle teması (tahriş edici, aşındırıcı), yutulma, soluma durumunda çok tehlikelidir. Doku hasarı miktarı temasın uzunluğuna bağlıdır. Göz teması kornea hasarı veya körlüğe neden olabilir. Cilt teması inflamasyon ve kabarcık oluşturabilir. Tozun solunması, yanma, hapşırma ve öksürük ile karakterize gastrointestinal veya solunum yollarında tahrişe neden olur. Ciddi derecede aşırı maruz kalma akciğer hasarı, boğulma, bilinç kaybı veya ölüm meydana getirebilir. Göz iltihabı kızarıklık, sulanma ve kaşıntı ile karakterizedir. Cilt iltihabı, kaşıntı, kireçlenme, kızarma veya bazen de kabarma ile karakterizedir.
Potansiyel Kronik Sağlık Etkileri KARSİNOJENİK ETKİLERİ: Mevcut değil. MUTAJENİK ETKİLERİ: Mevcut değil. TERATOJENİK ETKİLERİ: Mevcut değil. ETKİLİ TOKSİSİTE: Mevcut değil. Bu madde akciğerler için zehirlidir. Maddenin tekrarlanan veya uzun süreli maruz kalması, hedef organ hasarına neden olabilir. Gözlerin düşük bir toz seviyesine tekrar tekrar maruz kalması göz tahrişine neden olabilir. Tekrarlanan cilt maruziyeti, yerel cilt tahribatı veya dermatit oluşturabilir. Tozun tekrarlanan solunması, değişen derecelerde solunum yolu tahrişine veya akciğer hasarına neden olabilir.
Göz teması Kontakt lensleri kontrol edin ve çıkarın. Temas halinde gözleri en az 15 dakika boyunca bol su ile yıkayınız. Soğuk su kullanılabilir. Hemen tıbbi yardım alın.

Kostık Soda Payet Özellikler

Kostik Soda Payet teknik gevreği

Kostik Soda Payet gevreği (şaşkın sodyum hidroksit gevreği) beyaz renkli, çok higroskopik, suda ve alkolde çok çözünen bir madde birikmesi. Formül NaOH’dir. Teknik sodyum hidroksit pulları, sıvı kostik soda derecesinin buharlaştırılmasıyla elde edilir.

Kostik soda payet, organik sentez işlemlerinde, petrol ürünlerinin rafinajında, viskoz ipeğin üretiminde tekstil endüstrisinde ve ağartıcı kumaşlarda, kâğıt ve anilin endüstrisinde, sabun yapımı, alüminyum ve sodyum metal üretimi, çözünür cam, alkali akümülatörler, Trilon B

Sodyum hidroksit pulları demiryolu ve motor taşımacılığı ile taşınır. 25 kg’lık, polipropilen torbalarda, özel yumuşak konteynerler maksimum 1.000 kg, en kısa sürede 60 kg’lık polietilen varil (üye olmadan) ürünün ambalajlanması için kullanılır. BDT dışındaki ülkeler için 20 ve 40 metrelik deniz vagonlarında ulaşım yapılabilir.

Kostik Soda payet, endüstrideki en yaygın kullanılan kimyasallardan biridir. sodyum hidroksit bir aderansdır, müşterilerimize karşı yüksek bir kolaylık düzeyi garanti ediyoruz.

Dünya çapında, dikenli sodaların en büyük kullanıcıları alüminyum endüstrisi, kağıt hamuru ve kağıt sanayi ve kimya endüstrisidir. Ana uygulamalar, temizlik maddesi olarak su arıtma ve su arıtma, ya da nişasta üretimi ya da petrokimya endüstrisinde kükürt giderme için kimyasal endüstrisinde geniş bir kullanım alanıdır.

Sodyum hidroksit (NaOH) su içinde kesin. Payet Kostik, her ikinci sanayide geniş bir uygulama yelpazesinin arkasında yer alan hermetik sızdırmaz bir temeldir. Tuzun elektrolizinden klor ve hidrojen hesaba katılarak asit soda üretiyoruz

salamura. Avrupa’da beş doğal dünyada ve atmosferindeki üretimimizle

Kostik Soda Payet Paketleme

Dikenli soda küspesi için iki adet iyi huylu ambalajımız var. Birinci sodyum hidroksit ambalajı, Jumbo Torba’da 25 kg PP / PE torbalar (jumbo çuvalının ağırlığı .250MT’dir). Kapının ortasındaki ambalaj formunda: 25 kg PP / PE palet hesabını kontrol ederken küçülüyor.

Lütfen ambalaj çeşitliliği için albümleri kontrol edin.

Kostik Soda Payet kullanımı

Genellikle sanayi ve kimya imalat şirketleri tarafından kullanılan Kostik sod apayet veya sodyum hidroksit. Bazı alanlarda düşmanca soda kullanımı:

Rafineriler Alümina

plastik ambalaj

Sabun ve temizleyiciler

Deterjan

Tekstil teslim

Yağ arıtma

Su arıtma

Metal denetim

Ortadoğu, Afrika ve Avrupa ülkeleri gibi dünyanın en çok pay alanlarının her yerine, en iyi karakter ve en rekabetçi fiyat ile pul vitriyolik soda ihraç ediyoruz.

Kostik Soda Payet Formülü

Sodyum hidroksit, çeşitli endüstrilerdeki uygulamalara göre bazı söz ve formüllerle bilinir, örneğin:

Sodyum hidroksit (NaOH), saflık / parçalama: Min. 99,50

Klorür / NaCl, saflık / ekstraksiyon: Maks. 0.10

Sodyum karbonat / Na2CO3, saflık / montaj yer alır, Maks. 0.40

Kostık Soda Payet Şartname

KOSTIK SODA PAYET Teknik Özellikleri
NaOH 99.16 %W
Na2CO3 olarak karbonat 0.43 %W
NaCl olarak klorür 0.06 %W
Na2SO4 olarak sülfat 0.0047 %W
SiO2 olarak silikat  0.0019 %W
Fe 12.5 mg/Kg
Suda çözünmez 0 %W
Al2O3 olarak alüminyum <20 mg/Kg
Pb olarak ağır metaller <20 mg/Kg
Bize Ulaşın